Wyświetl pojedynczy post
sndr
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11391
Stary 28.09.2009, 14:43
palczi napisał(a):Wyświetl post
hmm bardzo dziwne-a jaki masz router?jakis tp-link czy cos?Ja mam u siebie d-linka i moge 4 pietra nizej zejsc z laptopem i mam sygnal ``znakomity`` a kosztowal on 99zl....Pytanie czy chodzi Ci o karte wi-fi ktora wpinasz na usb do stacjonarki czy o lapka?Moja rada zmien router a nie baw sie w ``wzmacnianie sygnalu`` bo tak jak Ci mowie tp-linki itp sie nie sprawdzaja...Polecam D-Link ,asus,linksys...(inne ceny niz chlam jakis ale tak jak mowie zasieg na pol bloku
pzdro

To jest takie cudo: http://www.pcworld.pl/ranking/produk...r_wnr2000.html
Chodzi mi o laptopa.
Odpowiedz cytując