Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
GumoL
Junior Member
Od: 11.2002
Skąd: Tarnów
Offline
#
11388
28.09.2009, 14:01
Krygav, może napisz tutaj to więcej osób Ci pomoże? Ja mieszkam na Wieczystej, czy to odpowiednia odległość?
Pozdrawiam.
GumoL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GumoL
Odwiedź stronę domową użytkownika GumoL!
Znajdź inne posty napisane przez GumoL