Czemu jutro? Premiera jest 2 października. Aczkolwiek FIFA w sieci już jest do pobrania

na PC i xBoxa ale ja czekam na polską wersje.
A tu filmik z FIFY 10 na PS3, mecz Wisła - Lech
http://tvgry.pl/?ID=631
Nasze ustawienie takie samo jak w rzeczywistości (jedynie Garguła w miejsce Diaza)... to dobrze wróży
edit; twarze niestety beznadziejne.