Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 28.09.2009, 13:54
Czemu jutro? Premiera jest 2 października. Aczkolwiek FIFA w sieci już jest do pobrania na PC i xBoxa ale ja czekam na polską wersje.

A tu filmik z FIFY 10 na PS3, mecz Wisła - Lech http://tvgry.pl/?ID=631
Nasze ustawienie takie samo jak w rzeczywistości (jedynie Garguła w miejsce Diaza)... to dobrze wróży

edit; twarze niestety beznadziejne.
Ostatnio edytowane przez Kamson : 28.09.2009 o godz. 13:59.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE