Wyświetl pojedynczy post
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2090
Stary 28.09.2009, 12:41
panowie od nowa chce grac i potrzebuje uaktualnienia dzięki, któremu w Wiśle będę miał Gargule, Kirma i Alvareza. Jak ktoś link podrzuci będe wdzięczny



juz znalazłeM
Ostatnio edytowane przez janko04 : 28.09.2009 o godz. 12:58.
Odpowiedz cytując