Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 28.09.2009, 11:23
Gdyby to nie była Wisła to szczerze mówiąc pozostałoby tylko przełączyć kanał w tv. Z drugiej strony jak skończą jesień z bilansem np. 14-3-0 to słaby styl będzie można jakoś przełknąć. Z 3 strony - zobaczymy jakie będą ruchy w zimie, potem w lecie 2010. Dalej bujamy się jak od paru latu czy coś tu ruszy? Z 4 strony - wielka szkoda, że nie gramy choćby na Hutniku. Nawet tam taka plaża nie miałaby prawa mieć miejsca...
Odpowiedz cytując