Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Opętany
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2006
Skąd: SKMK
Offline
#
11379
28.09.2009, 10:24
czy jest ktoś w stanie polecić jakiegoś native speakera? anglik/angielka którzy mowią w j. polskim
na prywatne lekcje.
Opętany
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Opętany
Znajdź inne posty napisane przez Opętany