|
Ja to mam nadzieje ze odbedzie sie jakies spotkanie z pilkarzami i trenerem w najblizszym czasie. Bardzo chcialbym zadac pilkarzom taki pytanko:
"Po odpadniecu z Levadia dalo sie odczuc ze w meczach ligowych bedziecie chcieli sie zrehabilitowac dobra gra, zaangazowaniem, oraniem boiska itd...a dotychczas z calym szacunkiem to urzadzacie na boisku kpiny. Chcialem sie dowiedziedc czym jest to spowodowane? Brakiem umiejetnosci, nie macie sil(jestescie zle przygotowani) czy poprostu macie gdzies to zeby zrehabilitowac sie, pokazac kibicom ze wam zalezy"....staralbym sie to wypowiedziec w przyjaznym, tonie...
jestem ciekaw co by odpowiedzieli. jak znam zycie poczuliby sie urazeni, jak ja tak moge mowic, kim ja jestem zeby wogole zadawac takie pytania.
|