Wyświetl pojedynczy post
STARY WIŚLAK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków (AD 1954)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 28.09.2009, 06:55
To będzie święto bo przecież mecz przyjaźni musi być świętem.
To musi być Wisełki zwycięstwo bo nie może być innej alternatywy.
Forma naszych zawodników nie jest najwyższa, Śląska zresztą też ale mamy prawo oczekiwać z obu stron widowiska na poziomie ekstraklasy. I tak też niech się stanie. Czas najwyższy obudzić się z letargu i marazmu nie godnego rozgrywek najwyższej klasy.
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.
Odpowiedz cytując