Temat
:
Dziwne zjawisko dziś w Krakowie
Wyświetl pojedynczy post
Kajtek
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Krakow - Kazimierz
Offline
#
14
28.09.2009, 03:38
Bardzo fajna, pozytywna i zakrecona akcja. Na stadionie fajnie by bylo cos takiego zrobic na wielka skale, np w momecie radosci ze strzelonej bramki.
Kajtek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kajtek
Znajdź inne posty napisane przez Kajtek