Wyświetl pojedynczy post
Kajtek
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Krakow - Kazimierz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 28.09.2009, 03:38
Bardzo fajna, pozytywna i zakrecona akcja. Na stadionie fajnie by bylo cos takiego zrobic na wielka skale, np w momecie radosci ze strzelonej bramki.
Odpowiedz cytując