QBAS napisał(a):

|
Ludziom się na prawdę nudzi..
|
Wojtas napisał(a):

Ludziom odbija ,wiec szukaja jakichs prymitywnych zajawek.
Mysla ze sa przez to zajebisci.
|
Wy macie mecze, oni mają flashe. Co w tym dziwnego? Jak ktoś Ci powie że jesteś kibolem to go zwyzywasz
Gervas napisał(a):

To licealiści, były 2 flashe
Nie wiem co macie przeciwko, dla mnie to coś ciekawego, nic nie zniszczyli, w sumie coś nowego i zabawnego.
Pomyślcie, idziecie ulicą i nagle wszyscy wokół was zamierają w bezruchu np 300 osób, co wtedy myślisz?
|
Oczywiście że ciekawe i zabawne. To ma sens, ukryte przesłanie. W wielu przypadkach jest to ciekawsze niż pewne akcje kibicowskie.
Zaraz będzie- ''Ty chuju''
