Wyświetl pojedynczy post
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 27.09.2009, 23:40
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Ludziom się na prawdę nudzi..
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ludziom odbija ,wiec szukaja jakichs prymitywnych zajawek.

Mysla ze sa przez to zajebisci.
Wy macie mecze, oni mają flashe. Co w tym dziwnego? Jak ktoś Ci powie że jesteś kibolem to go zwyzywasz
Gervas napisał(a):Wyświetl post
To licealiści, były 2 flashe

Nie wiem co macie przeciwko, dla mnie to coś ciekawego, nic nie zniszczyli, w sumie coś nowego i zabawnego.

Pomyślcie, idziecie ulicą i nagle wszyscy wokół was zamierają w bezruchu np 300 osób, co wtedy myślisz?
Oczywiście że ciekawe i zabawne. To ma sens, ukryte przesłanie. W wielu przypadkach jest to ciekawsze niż pewne akcje kibicowskie.

Zaraz będzie- ''Ty chuju''

Odpowiedz cytując