Temat
:
Dziwne zjawisko dziś w Krakowie
Wyświetl pojedynczy post
Gervas
Member
Od: 09.2005
Offline
#
12
27.09.2009, 23:37
To licealiści, były 2 flashe
Nie wiem co macie przeciwko, dla mnie to coś ciekawego, nic nie zniszczyli, w sumie coś nowego i zabawnego.
Pomyślcie, idziecie ulicą i nagle wszyscy wokół was zamierają w bezruchu np 300 osób, co wtedy myślisz?
Gervas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gervas
Znajdź inne posty napisane przez Gervas