Wyświetl pojedynczy post
kamilSKMK
Junior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 27.09.2009, 22:39
Nie ma co pisac ze poza asystami Jirsak nie moze sie odnalezc na boisku albo oddych rekawami.Przeciez chlopak w ogole nie gra!! gdyby gral 5,6 meczow wszedlby w rytm i dopasowal sie do gry druzyny.jestem pewien tego w 100%!!!!W ostatnim meczu byl swietny! Co do Kirma on jeszcze bedzei gral, spokojnnie!!Ma papiery na granie tylko ewidentnie mu nie idzie przeciez w pierwszym meczu z levadia gral naprawde dobrze!ale chyba niestety musi teraz troche odpoczac!
Odpowiedz cytując