Temat
:
[8. kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa, sobota, 26.09.2009 18:15
Wyświetl pojedynczy post
kolend
Senior Member
Od: 07.2009
Offline
#
155
27.09.2009, 22:06
Ogryzek
napisał(a):
Myślę że nie, może Kirm wreszcie odpocznie.
z tego co pamiętam, to nie bardzo grają na tej samej pozycji, jak ma usiąść Kirm, to musi wejść Łobo lub Ćwielong
kolend
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kolend
Znajdź inne posty napisane przez kolend