Temat
:
Dziwne zjawisko dziś w Krakowie
Wyświetl pojedynczy post
TSman
Banita
Od: 09.2006
Skąd: Zza Wisły
Offline
#
2
27.09.2009, 20:13
ale jak? w bezruchuuuu? akcja kosmitow a tylko ty sie przed tym uchroniles, gratulacje
TSman
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez TSman