|
Zwycięstwo cieszy jednak jak wcześniej wspomniano gra już nie. A co do tego skąd to się bierze to napewno zawodników mamy jakich mamy, tak naprawdę jeden jest problem niestety poważny słaba druga linia. Niestety skrzydła nie istnieją Łobo na swoim poziomie, Kirm też gra ostatnio słabo. W środku jak gra Diaz z Sobolem no to nie ma kto rozegrać piłki a Jirsak jest jaki jest. Inna ważna sprawa to brak rywalizacji o miejsce w składzie a i rywale większego wysiłku na naszych zawodnikach nie wymuszają.
Oczywiście fajnie że prowadzimy i wygrywamy ale z taką grą nie ma czego szukać w europejskich pucharach. Zresztą to nie problem tylko Wisły ogólnie jak ogląda się mecze ligowe to można pozasypiać.
Na ten moment to tylko gra Polonii Bytom mi się podoba bo jak na skład jakim dysponują grają całkiem fajną piłkę ale przede wszystkim widać że zawodnikom chce się biegać.
|