brylant17 napisał(a):

Witam Mam nie typowe pytanie
Moja stara jest za granicą mieszkamy w bloku stara wzięła kredyt no spłacała spłaca nagle przestała,narósł dług w wysokości ok 9 tys zł.Dzisiaj mnie pani z spółdzielni wzywa i mi mówi, żeby wpłacić min.2 tys zł a jak nie to do sądu i eksmisja.I tu moje pytanie czy za 9 tys.długu możliwa jest eksmisja? mi się wydaje, że nie owszem mogła by być za 100 tys zł długu a nie 9 tys.Pytam bo stara za granicą, a na takich sprawach się nie znam z góry dzięki za pomoc.
|
sorry za offa ale widzę że masz ogromny szacunek do mamy

Eksmisja jest możliwa.