|
Ale widać było w grze więcej umiejętności. Ty patrzysz tylko na wyniki. No to ok nic nie znaczymy bo nigdy nie zdobyliśmy Pucharu UEFA, ani nikt nie awansował do LM. Prezentowaliśmy natomiast minimum przyzwoitości. Teraz polskie drużyny żeby nie zakończyć przygody z pucharami w rundzie wstępnej muszą sie modlić o drużynę z San Marino czy innego wynalazku piłkarskiego. Czy to nie świadczy o tym w jakiej dupie się znajdujemy ?
. .
|