Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 27.09.2009, 16:16
Ale widać było w grze więcej umiejętności. Ty patrzysz tylko na wyniki. No to ok nic nie znaczymy bo nigdy nie zdobyliśmy Pucharu UEFA, ani nikt nie awansował do LM. Prezentowaliśmy natomiast minimum przyzwoitości. Teraz polskie drużyny żeby nie zakończyć przygody z pucharami w rundzie wstępnej muszą sie modlić o drużynę z San Marino czy innego wynalazku piłkarskiego. Czy to nie świadczy o tym w jakiej dupie się znajdujemy ?
..
Odpowiedz cytując