Temat
:
[8. kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa, sobota, 26.09.2009 18:15
Wyświetl pojedynczy post
moskit
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
139
27.09.2009, 15:38
http://krak.tv/kategoria-9,film-809.html
- znalazłem relke z naszego meczu wczorajszego, wypowiada się w niej "selekcjoner" Majewski
moskit
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do moskit
Znajdź inne posty napisane przez moskit