Wyświetl pojedynczy post
Pansław
Junior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 27.09.2009, 15:30
A co ma PZPN do sytuacji w Wiśle? Nie za bardzo rozumiem. Był Petrescu, który próbował przenieść wzorce zachodnie do nas to mu podziękowano. Bo zawodnicy za bardzo się musieli przemęczać... Znaczy się PZPN wyleczy piłkarzy z lenistwa? Niby jak?
Odpowiedz cytując