Temat
:
[8. kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa, sobota, 26.09.2009 18:15
Wyświetl pojedynczy post
Pansław
Junior Member
Od: 05.2009
Offline
#
138
27.09.2009, 15:30
A co ma PZPN do sytuacji w Wiśle? Nie za bardzo rozumiem. Był Petrescu, który próbował przenieść wzorce zachodnie do nas to mu podziękowano. Bo zawodnicy za bardzo się musieli przemęczać... Znaczy się PZPN wyleczy piłkarzy z lenistwa? Niby jak?
Pansław
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pansław
Znajdź inne posty napisane przez Pansław