Wyświetl pojedynczy post
Witoldon
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3190
Stary 27.09.2009, 13:25
darekolsztyn napisał(a):Wyświetl post
Ale Kuszczak jest trzecim bramkarzem a Dudek drugim w swoich klubach
Kuszczak dostawał szanse teraz dostał Dudek , no i tylko dlatego Majewski jest ograniczaony? Troszkę szacunku , Majewski będzie trenerem przez dwa mecze i to jest powód żeby mu ubliżać?
Witoldon zakładam się , że większość z nas ma różne wizje reprezentacji , i czy jakiekolwiek różnice świadczą o Twoim ograniczeniu umysłowym?
I mimo wszystko Kuszczak rozegrał ponad 3 razy więcej meczów od sezonu 07/08. Nie podważam wizji kadry Majewskiego, lecz jego argumentowania powołań. Bo z jego dzisiejszej wypowiedzi wynika, że codzienny trening w Realu Madryt jest wystarczającym powodem do gry w Reprezentacji. Wg. mnie MU i Real to drużyny na tym samym poziomie, a Kuszczak tam rozegrał więcej spotkań a mimo wszystko takiej szansy nie dostał.
"Jeżeli Wisła trafi w eliminacjach do Ligi Mistrzów na drużynę z jednej z pięciu najsilniejszych lig Europy, to niezależnie od transferów będzie to walka gołej d*** z batem."
Tomasz Hajto
Odpowiedz cytując