darekolsztyn napisał(a):

Ale Kuszczak jest trzecim bramkarzem a Dudek drugim w swoich klubach
Kuszczak dostawał szanse teraz dostał Dudek , no i tylko dlatego Majewski jest ograniczaony? Troszkę szacunku , Majewski będzie trenerem przez dwa mecze i to jest powód żeby mu ubliżać?
Witoldon zakładam się , że większość z nas ma różne wizje reprezentacji , i czy jakiekolwiek różnice świadczą o Twoim ograniczeniu umysłowym?
|
I mimo wszystko Kuszczak rozegrał ponad 3 razy więcej meczów od sezonu 07/08. Nie podważam wizji kadry Majewskiego, lecz jego argumentowania powołań. Bo z jego dzisiejszej wypowiedzi wynika, że codzienny trening w Realu Madryt jest wystarczającym powodem do gry w Reprezentacji. Wg. mnie MU i Real to drużyny na tym samym poziomie, a Kuszczak tam rozegrał więcej spotkań a mimo wszystko takiej szansy nie dostał.