Temat
:
[8. kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa, sobota, 26.09.2009 18:15
Wyświetl pojedynczy post
_gucio_
Junior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline
#
127
27.09.2009, 10:33
8 kolejek - 22 punkty , a na forum prawie płaczą. Idźcie może kibicować Barcelonie ( w zeszłym roku zwolnilibyście pewnie trenera po przegranej z Wisłą) - tam jest poziom , nie tylko jakieś głupie wygrane w lidze.
_gucio_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do _gucio_
Znajdź inne posty napisane przez _gucio_