Wyświetl pojedynczy post
_gucio_
Junior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 27.09.2009, 10:33
8 kolejek - 22 punkty , a na forum prawie płaczą. Idźcie może kibicować Barcelonie ( w zeszłym roku zwolnilibyście pewnie trenera po przegranej z Wisłą) - tam jest poziom , nie tylko jakieś głupie wygrane w lidze.
Odpowiedz cytując