Proud napisał(a):

|
z Kirmem bedzie tak jak z Mackiem Żurawskim...też słabo grał, nie strzelał...itd ale jak już Stomilowi wsadził 2 gole to się rozegrał...
|
Oby tak było! Przecież gra ofensywna musi się rozkładać na większą liczbę zawodników niż Brożek -Małecki. Kontuzje, słabsza dyspozycja, lepsi obrońcy przeciwnika i bez dobrej gry Kirma, Jirsaka, Ćwielonga, Garguły, Boguskiego, Łobodzińskiego itd nic nie zdziałamy. W końcu piłka to gra zespołowa i każdy powinien coś dawać zespołowi
Bo na razie to Kirm marniutko, mimo niewątpliwego potencjału jaki ma, i to najbardziej wkurza.