|
Juz chyba mamy odpowiedz, dlaczego Jirsak nie gra w I-szej 11...facet ma klopoty z wytrzymaniem 90 minut na boisku, czy rozegral taki mecz w Wisle? Nie moge sobie przypomniec. Zawsze w okolicach 60-70 minuty oddycha juz rekawami. To nie jest normalne.
|