Proud napisał(a):

po 1 to naucz się pisać Skorża z dużej litery
po 2 , skoro jesteś tak dobrym taktykiem i gwarantujesz gre na 100% to czemu nie Ty trenujesz Wisłe tylko Maciej Skorża?
geniusz się znalazł...
|
Gdybym miał trenerskie papiery to z wielką chęcią bym chciał naszą Wisełkę trenować. Trener Skorża... jak widzisz umiem napisać a z malej pisalem tylko dlatego ze mi sie spieszyło... Jeśli klub chce być mistrzem i spokojnie bez nerwowki mecze wygrywać i zaistnieć w Europie to nie może grać tak defensywnie jak wisła... spójrz na ligę Angielską, Hiszpańską lub choćby nawet Czeską... drużyny z tamtych lig grają ofensywnie... nie boją się... a Wisła a raczej nasz trener boi sie podjąć ryzyka i prowadząc 2:0 wpuszcza Cantoro ktory na bank nie przedluzy kontraktu... a marnuje talent Tomasa Jirsaka... spojrzmy prawdzie w oczy... gramy wielką kiszke...