Wyświetl pojedynczy post
*Michael*
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 26.09.2009, 22:45
Proud napisał(a):Wyświetl post
po 1 to naucz się pisać Skorża z dużej litery
po 2 , skoro jesteś tak dobrym taktykiem i gwarantujesz gre na 100% to czemu nie Ty trenujesz Wisłe tylko Maciej Skorża?

geniusz się znalazł...

Gdybym miał trenerskie papiery to z wielką chęcią bym chciał naszą Wisełkę trenować. Trener Skorża... jak widzisz umiem napisać a z malej pisalem tylko dlatego ze mi sie spieszyło... Jeśli klub chce być mistrzem i spokojnie bez nerwowki mecze wygrywać i zaistnieć w Europie to nie może grać tak defensywnie jak wisła... spójrz na ligę Angielską, Hiszpańską lub choćby nawet Czeską... drużyny z tamtych lig grają ofensywnie... nie boją się... a Wisła a raczej nasz trener boi sie podjąć ryzyka i prowadząc 2:0 wpuszcza Cantoro ktory na bank nie przedluzy kontraktu... a marnuje talent Tomasa Jirsaka... spojrzmy prawdzie w oczy... gramy wielką kiszke...
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
Odpowiedz cytując