|
Dla mnie duży plus to występ Jirsaka w końcu w dwóch bramkach maczał palce, następny pozytyw to to że nie gramy długej piłki do przodu a potem zastanawiamy się co dalej tylko statam się to rozgrywać,
Dobry występ Małeckiego i co najważniejsze dobry i to już któryś z rzędu występ Mariusza.
Minus to Kirm, duża ignorancja pod bramką przeciwnika całego zespołu i Marcelo
|