Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 26.09.2009, 22:26
Dla mnie duży plus to występ Jirsaka w końcu w dwóch bramkach maczał palce, następny pozytyw to to że nie gramy długej piłki do przodu a potem zastanawiamy się co dalej tylko statam się to rozgrywać,
Dobry występ Małeckiego i co najważniejsze dobry i to już któryś z rzędu występ Mariusza.

Minus to Kirm, duża ignorancja pod bramką przeciwnika całego zespołu i Marcelo
Odpowiedz cytując