Temat
:
[8. kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa, sobota, 26.09.2009 18:15
Wyświetl pojedynczy post
DAVE
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: WISŁA KRAKÓW - SALVATOR
Offline
#
101
26.09.2009, 21:41
Dla mnie nuda... słabizna i nuda, można gadać, że ten lepiej człapie niż tamten, ale to akademizmy..
Jakoś mi poziom zdenniał...
A może źle widzę ? Albo nie tak patrzę jak tera trza?
semprini, klancyk i części niesforne....
DAVE
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DAVE
Znajdź inne posty napisane przez DAVE