Wyświetl pojedynczy post
DAVE
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: WISŁA KRAKÓW - SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 26.09.2009, 21:41
Dla mnie nuda... słabizna i nuda, można gadać, że ten lepiej człapie niż tamten, ale to akademizmy..

Jakoś mi poziom zdenniał...



A może źle widzę ? Albo nie tak patrzę jak tera trza?
semprini, klancyk i części niesforne....
Odpowiedz cytując