felipe napisał(a):

|
W ofercie STS jest Ekstraklasa (ale jako zakłady specjalne STANLEYBET - cokolwiek to znaczy...). To jak to jest - moge sobie normalnie na jakies spotkanie ligowe postawic ? Są jakieś ograniczenia?
|
Nic z tych rzeczy.. normalnie stawiasz jak wszystko inne... tylko nazwą pojebane..
btw: kij w ucho Jagiellonii... dwa razy w tym tygodniu zamykała mi kupon i dwa razy spierdzieliła...