Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4488
Stary 26.09.2009, 21:15
felipe napisał(a):Wyświetl post
W ofercie STS jest Ekstraklasa (ale jako zakłady specjalne STANLEYBET - cokolwiek to znaczy...). To jak to jest - moge sobie normalnie na jakies spotkanie ligowe postawic ? Są jakieś ograniczenia?
Nic z tych rzeczy.. normalnie stawiasz jak wszystko inne... tylko nazwą pojebane..

btw: kij w ucho Jagiellonii... dwa razy w tym tygodniu zamykała mi kupon i dwa razy spierdzieliła...
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując