Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 26.09.2009, 21:04
Dla mnie Pawełek jest bohaterem meczu, uratował 3pkt.
Martwi mnie postawa drużyny. Dobrze weszliśmy w mecz, ostry pressing, podwajane krycie. Szybko strzeliliśmy dwie bramki i drużyną stanęła. Ledwo im się chciało chodzić ;/ Nie obudziła nas nawet bramka na 2:1. Szkoda że nie ma statystyk ile dany piłkarz przebiegł, przepraszam PRZESZEDŁ podczas meczu
Odpowiedz cytując