|
Proszę o prostą odpowiedź. Kiedy będzie można tak po ludzku ponapierdalać na naszych mistrzów świata? Teraz kiedy grają totalną pytę, nie pasuje, bo zaraz ktoś wyskoczy z tekstem, że dziwnych mamy kibiców bo narzekają jak wygrywamy. Jak w końcu przejebiemy co zbliża się wielkimi krokami,powiedzą że raz przegrali i już afera. Jak z Małeckim. Strzela - nie wolno krytykować. .......i 100 sytuacji w meczu też nie, bo strzelił wcześniej. Już dawno to nasze "Nic się nie stało", doprowadziło do zagłaskania po jajkach i kolejnych kompromitacji w pucharach.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
|
|