Wyświetl pojedynczy post
rabi86
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Red Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 26.09.2009, 20:04
Brawa za trzy punkty. O grze szkoda się wypowiadać. Jeśli komuś nie podobał się wczorajszy mecz to nie wiem co może myśleć o dzisiejszym. Nie mam pojęcia co się stało z tymi zawodnikami, piłki nikt nie umie przyjąć, podać.
Byłem zwolennikiem gry Jirsaka w pierwszym składzie i nadal uważam, że powinien wychodzić w pierwszej jedenastce. Dzisiaj zagrał trochę bojaźliwie i miał kilak strat w środku pola, ale wina leży też w postawie partnerów, którzy nie wychodzili do gry.

Tak jak większość myślę, że Kirm powinien odpocząć od pierwszego składu.
I jeszcze gratulacje dla Mariusza, że nam mecz w końcówce uratował.
Odpowiedz cytując