|
Brawa za trzy punkty. O grze szkoda się wypowiadać. Jeśli komuś nie podobał się wczorajszy mecz to nie wiem co może myśleć o dzisiejszym. Nie mam pojęcia co się stało z tymi zawodnikami, piłki nikt nie umie przyjąć, podać.
Byłem zwolennikiem gry Jirsaka w pierwszym składzie i nadal uważam, że powinien wychodzić w pierwszej jedenastce. Dzisiaj zagrał trochę bojaźliwie i miał kilak strat w środku pola, ale wina leży też w postawie partnerów, którzy nie wychodzili do gry.
Tak jak większość myślę, że Kirm powinien odpocząć od pierwszego składu.
I jeszcze gratulacje dla Mariusza, że nam mecz w końcówce uratował.
|