Wyświetl pojedynczy post
MichauSzczu
Banita
 
Od: 08.2009
Skąd: Shhu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3180
Stary 26.09.2009, 19:08
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Sobiech? Powołać gościa bo rozegrał trzy dobre mecze? GRZYB!!!!
Cetnarski? Widziałeś jak on gra ostatnio?
Wilczek? Kto to jest Wilczek....
Sobiech zagrał w każdej kolejba bardzo dobrze. Lewandowskiego w zeszłym sezonie po jednym przyzwoitym meczu powoływaliscie -_-
Odpowiedz cytując