Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
MichauSzczu
Banita
Od: 08.2009
Skąd: Shhu
Offline
#
3180
26.09.2009, 19:08
Incognito2192
napisał(a):
Sobiech? Powołać gościa bo rozegrał trzy dobre mecze? GRZYB!!!!
Cetnarski? Widziałeś jak on gra ostatnio?
Wilczek? Kto to jest Wilczek....
Sobiech zagrał w każdej kolejba bardzo dobrze. Lewandowskiego w zeszłym sezonie po jednym przyzwoitym meczu powoływaliscie -_-
MichauSzczu
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez MichauSzczu