kubanczyk napisał(a):

Mariuuuuuusz Paweleeeeek !
nie wiem co ten chlop robi w tym zespole. po co sienpolozyl nie wiem? a wy?
|
bo wiedział ze ja złapie!!! nie jego wina ze był rykoszet baranie!!! w poprzednim meczu chwalicie a teraz ganicie! won z Wisły!