Wyświetl pojedynczy post
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 26.09.2009, 17:53
kubanczyk napisał(a):Wyświetl post
Mariuuuuuusz Paweleeeeek !

nie wiem co ten chlop robi w tym zespole. po co sienpolozyl nie wiem? a wy?
bo wiedział ze ja złapie!!! nie jego wina ze był rykoszet baranie!!! w poprzednim meczu chwalicie a teraz ganicie! won z Wisły!
Odpowiedz cytując