Temat
:
[8. kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa, sobota, 26.09.2009 18:15
Wyświetl pojedynczy post
kubanczyk
Senior Member
Od: 09.2008
Offline
#
47
26.09.2009, 17:50
Mareq
napisał(a):
Asysta przy pierwszej i kluczowe podanie przy drugiej bramce
Takie są po 20 minutach efekty gry Jirsaka od pierwszego gwizdka .
1 jaskolka wisony nie czyni tyle
kubanczyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kubanczyk
Znajdź inne posty napisane przez kubanczyk