Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1862
Stary 26.09.2009, 15:41
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Kanały bardzo rzadko ładują się do 100. Dobry ciągły obraz można mieć już od 70. Nie znam się za dobrze na sopcaście ale radziłbym sciągnąc najnowszego flasha i jakieś kodeki (np.K-Lite Codec Pack) do tego. A jeśli chodzi o kamere A/B też mi się obraz nie wyświetla ale wydaje mi się że tp przez to że używam Opery.

Odnośnie sopcasta znalazłem jeszcze co takiego:


i jeszce
U mnie na jakimś przeciętnym meczu typu Ruch - Odra zawsze jest 95-100. Na Wiśle natomiast od nie przekracza 90



Odpowiedz cytując