crazykaro napisał(a):

Kanały bardzo rzadko ładują się do 100. Dobry ciągły obraz można mieć już od 70. Nie znam się za dobrze na sopcaście ale radziłbym sciągnąc najnowszego flasha i jakieś kodeki (np.K-Lite Codec Pack) do tego. A jeśli chodzi o kamere A/B też mi się obraz nie wyświetla ale wydaje mi się że tp przez to że używam Opery.
Odnośnie sopcasta znalazłem jeszcze co takiego:
i jeszce
|
U mnie na jakimś przeciętnym meczu typu Ruch - Odra zawsze jest 95-100. Na Wiśle natomiast od nie przekracza 90