Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 26.09.2009, 13:59
Z tego co trener mówił to mamy zagrać ładnie dla oka, wysokim pressingiem i skutecznie. No jestem ciekawy jak to wyjdzie, oby się udało.
Mam nadzieję, że Jirsak zagra w pierwszym składzie
Odpowiedz cytując