Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
Od: 04.2005
Offline
#
11353
26.09.2009, 13:23
Joshua TS
napisał(a):
Mam pytanie do fanów PES`A. Z tego co wiem, to nie ma tam Polskiej ligi, a czy jest możliwość dodawania albo edytowania drużyn
Kiedyś w starej fife, takie opcje były i pamiętam, że np z ligi belgijskiej zrobiłem polską
Można edytować druzyny te bez licencji z tego co sie orientuje. Wyjdzie pes a jakis miesiąc pózniej na issonline.pl pojawi sie patch z Polską ekstraklasą zapewne. Pozdro
ɐɪʌoɔɐɹɔ
WislakWiDoK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WislakWiDoK
Znajdź inne posty napisane przez WislakWiDoK