Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11353
Stary 26.09.2009, 13:23
Joshua TS napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie do fanów PES`A. Z tego co wiem, to nie ma tam Polskiej ligi, a czy jest możliwość dodawania albo edytowania drużyn Kiedyś w starej fife, takie opcje były i pamiętam, że np z ligi belgijskiej zrobiłem polską

Można edytować druzyny te bez licencji z tego co sie orientuje. Wyjdzie pes a jakis miesiąc pózniej na issonline.pl pojawi sie patch z Polską ekstraklasą zapewne. Pozdro
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując