Wyświetl pojedynczy post
fifi1906
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: wszędzie byleby nie na Kałuży!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11351
Stary 26.09.2009, 13:12
wroobel88 napisał(a):Wyświetl post
tak ciężko się domyslić, że na nas bluzgali
Tak myślałem ale jest napisane w newsie: "Kibice Zagłębia i Arki, którzy dość szczelnie wypełnili klatkę, najpierw pozdrowili Arkę, a w drugiej kolejności… krakowską Wisłę", więc z tego wynikałoby, że
na Arke tez bluzgali. No ale dobra nie ważne.

Czy da się zobaczyć wszystkie wiadomości jakie się napisało na forum Bo kiedyś ktoś pytał o filmik chyba z Discovery o Wiśle co krecili na meczu z Legią, a ja odpisałem tej osobie, a teraz sam szukam tego filmiku i jakoś znaleść nie mogę
"Wisła To My!! Lepsza Strona Błoń i Duma Tego miasta!!"
Odpowiedz cytując