Tak myślałem ale jest napisane w newsie: "Kibice Zagłębia i Arki, którzy dość szczelnie wypełnili klatkę, najpierw pozdrowili Arkę, a w drugiej kolejności… krakowską Wisłę", więc z tego wynikałoby, że
na Arke tez bluzgali. No ale dobra nie ważne.
Czy da się zobaczyć wszystkie wiadomości jakie się napisało na forum

Bo kiedyś ktoś pytał o filmik chyba z Discovery o Wiśle co krecili na meczu z Legią, a ja odpisałem tej osobie, a teraz sam szukam tego filmiku i jakoś znaleść nie mogę
