eryk_cartman napisał(a):

A masz wydruk z terminala ze transakcja została odrzucona
|
No wlasnie nie mam. Mam wydruk z bankomatu, rachunek za zakupy, ale wydruku z terminala nie :/ Na supporcie banku powiedzieli mi, ze po prostu srodki sa zablokowane do czasu rozliczenia transakcji. Jesli okaze se ze byla odmowa dostepu, to pieniadze zostana zwrocone na konto. Nic, trzeba czekac...