Wyświetl pojedynczy post
wiernyTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Z R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#843
Stary 25.09.2009, 17:17
Wisła - Polonia W-wa 2:0

Skład: Pawełek - Alvarez, Głowacki, Marcelo, Piotr Prożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Małecki i Paweł Brożek

Bramki: Paweł Brożek, Małecki

Zmiany: Cantoro, Ćwielong, Jirsak