Wyświetl pojedynczy post
wislakdaniel
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#838
Stary 25.09.2009, 15:40
WISŁA KRAKÓW - POLONIA WARSZAWA 2-0

Skład: Pawełek - Alvarez, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Małecki, Paweł Brożek

Zmiiany: Jirsak,Ćwielong,Cantoro

Bramki; Paweł Brożek,Małecki