Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#836
Stary 25.09.2009, 14:34
WISŁA KRAKÓW - POLONIA WARSZAWA 2-0

SKŁAD:
Pawełek - Alvarez, Marcelo, Głowacki, Piotr Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Małecki, Paweł Brożek

ZMIANY:
Jirsak, Ćwielong, Cantoro

BRAMKI:
Małecki, Paweł Brożek