Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#831
Stary 25.09.2009, 13:55
Wisła - Polonia 2:0

Skład: Pawełek - Alvarez, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Małecki, Paweł Brożek
Zmiany: Cantoro, Ćwielong, Jirsak
Bramki: Paweł Brożek, Małecki