|
Akurat na poziomie Rzeźniczaka obecnie w Ekstraklasie to gra co najwyżej Alvarez, no, może jeszcze Wojtkowiak, tylko że ten kontuzjowany.
Kowalewski
Rzeźniczak Głowa Jodłowiec Gancarczyk
Kuba Lewandao Murawski Obraniak
Brożek Jeleń
No ale rezerwowi obrońcy to jakieś kpiny. Bieniuk? Pawelec? Polczak!?
|