Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3146
Stary 25.09.2009, 12:48
Akurat na poziomie Rzeźniczaka obecnie w Ekstraklasie to gra co najwyżej Alvarez, no, może jeszcze Wojtkowiak, tylko że ten kontuzjowany.

Kowalewski
Rzeźniczak Głowa Jodłowiec Gancarczyk
Kuba Lewandao Murawski Obraniak
Brożek Jeleń

No ale rezerwowi obrońcy to jakieś kpiny. Bieniuk? Pawelec? Polczak!?
Odpowiedz cytując