Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 6
Wyświetl pojedynczy post
cichy_71
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
828
25.09.2009, 12:41
Wisła - Polonia W-wa 3:0
Skład: Pawełek - Alvarez, Głowacki, Marcelo, Piotr Prożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Małecki, Paweł Brożek
Bramki: Paweł Brożek x2 Małecki
Zmiany: Cantoro, Ćwielong, Jirsak
cichy_71
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cichy_71
Znajdź inne posty napisane przez cichy_71