Wyświetl pojedynczy post
cichy_71
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#828
Stary 25.09.2009, 12:41
Wisła - Polonia W-wa 3:0
Skład: Pawełek - Alvarez, Głowacki, Marcelo, Piotr Prożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Małecki, Paweł Brożek
Bramki: Paweł Brożek x2 Małecki
Zmiany: Cantoro, Ćwielong, Jirsak