Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4691
Stary 25.09.2009, 11:32
Przepraszam, ale czy ktokolwiek z nas kiedykolwiek obejży mecz w SkyBoxi'e? pewnie nie, ale kto by nie chciał Teraz firmy będą zachęcać w reklamach - dla pracownika miesiąca 2 mecze w skyboxie na stadionie Wisły Albo dla najlepszego klienta. No nic, ważne że daszek zaczęli robić.
Odpowiedz cytując