Przepraszam, ale czy ktokolwiek z nas kiedykolwiek obejży mecz w SkyBoxi'e? pewnie nie, ale kto by nie chciał

Teraz firmy będą zachęcać w reklamach - dla pracownika miesiąca 2 mecze w skyboxie na stadionie Wisły

Albo dla najlepszego klienta. No nic, ważne że daszek zaczęli robić.