Może. Ale dla bramkarza najważniejsza jest regularna gra. Hm, jak to prawda to nie oglądam kadry do Euro.
Pirat, no co ?

Kiedy szmatę puścił ostatnio ? Z resztą i tak bronił będzie Boruc. Ale nie wiem za co miałby selekcjoner nagradzać powołaniem siędzącego całe życie na ławie Kuszczaka, czy Dudka.