tofik napisał(a):

Nie możliwe. Boruc to jedyny bramkarz regularnie grający w klubie zagranicą.
Ja z bramkarzy powołałbym własnie Boruca, Kasprzika i Pawełka.
|
Na mój łeb to więcej daje samo trenowanie (i sporadyczna gra) w MU, Realu czy Arsenalu niż gra w Wiśle czy innym Lechu...