Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3123
Stary 25.09.2009, 10:10
tofik napisał(a):Wyświetl post
Nie możliwe. Boruc to jedyny bramkarz regularnie grający w klubie zagranicą.
Ja z bramkarzy powołałbym własnie Boruca, Kasprzika i Pawełka.
Na mój łeb to więcej daje samo trenowanie (i sporadyczna gra) w MU, Realu czy Arsenalu niż gra w Wiśle czy innym Lechu...
Odpowiedz cytując