Wyświetl pojedynczy post
bartek89TS
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#818
Stary 25.09.2009, 08:33
Wisła Kraków - Polonia Warszawa 3 : 1

Skład: Pawełek - Alvarez, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Małecki, Paweł Brożek

Zmiany: Ćwielong, Jirsak, Cantoro

Bramki: Paweł Brożek, Kirm, Diaz