Wyświetl pojedynczy post
spirit
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków 303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#817
Stary 25.09.2009, 08:09
Wisła - Polonia

Skład: Pawełek - Alvarez, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Małecki, Paweł Brożek

Zmiany: Jirsak, Ćwielong, Cantoro

Wynik: 4:0

Bramki: Małecki x2, Paweł Brożek, Ćwielong
Feci quod potui faciant meliora potentes