Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 6
Wyświetl pojedynczy post
joyrider
Senior Member
Od: 07.2009
Offline
#
815
25.09.2009, 07:43
Wisła Kraków - Polonia Warszawa 1 : 0
Skład: Pawełek- Piotr Brożek, Marcelo, Głowacki, Alvarez- Kirm,, Soboleski,Diaz,Ćwielong-, Małecki , Paweł Brożek
Zmiany: Łobodziński, Jirsak, Cantoro
Bramki: Ćwielong
joyrider
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do joyrider
Znajdź inne posty napisane przez joyrider